Urodziny M.

Dzisiaj obchodziliśmy 2 urodziny naszej córeczki M. (najmłodsza z trójki)! Jako że wszyscy nasi najbliżsi „miejscowi” znajomi wyjechali, nie robiliśmy imprezy. Postanowiliśmy, że weźmiemy dzieci w jakieś fajne miejsce. Pierwotny plan zakładał jazdę do największego zoo w Karolinie Północnej o tajemniczo brzmiącej nazwie… ‚North Carolina Zoo’ 🙂 Pogoda pokrzyżowała nam jednak plany, zaczęło ostro padać. Oczywiście pojawił się u nas plan B, który w ostatecznym rozrachunku był super pomysłem – Dziecięce Muzeum w Raleigh (‚Marbles Kids Museum’).

Zakładaliśmy, że będziemy tam maksymalnie 2 godziny, a później grzecznie wrócimy do domu na obiad i tort urodzinowy… Oczywiście byliśmy w błędzie. A dlaczego? Muzeum okazało się SUPER frajdą nie tylko dla naszej trójki maluchów, ale i dla nas samych! Mnóstwo fajnych atrakcji dla dzieci w każdym wieku w wielu różnych kategoriach. Fajnie było patrzeć na rozradowane twarze małych Kordashianów, które z pasją brały udział we wszystkich zabawach. W muzeum spędziliśmy 3 godziny i pozostał spory niedosyt. Na pewno tam jeszcze wrócimy! Okrutnie głodni pojechaliśmy na urodzinową pizzę do lubianej przez nas restauracji w samym sercu Apex. Po powrocie czekała na dzieci niespodzianka – prezent urodzinowy dla Marysi oraz zaległe prezenty dla wszystkich z okazji Dnia Dziecka (wcisnęliśmy kit naszym dzieciom, że Dzień Dziecka w USA obchodzi się w wakacje… 😉 ).  Koniec wspólnego dnia uwieńczyła urodzinowa kolacja z tortem w roli głównej.

To był BARDZO fajny dzień!

P.S. Dziękujemy naszym najbliższym w Polsce, którzy pamiętali o M. i dzwonili/ pisali.

P.S.2 Gdyby się tak kiedyś zdarzyło, że ten blog dożyje czasów, że nasza M. będzie samodzielnie czytała i pisała… Nasza najukochańsza córeczko M., bardzo Cię kochamy i cieszymy się, że pojawiłaś się na tym świecie! Jesteś najlepszym dopełnieniem naszej zwariowanej rodziny! Wszystkiego naj-, szczęścia, uśmiechu oraz zadowolenia z nas-rodziców i starszego rodzeństwa!… oraz wybacz ściemę z Dniem Dziecka 😉

Oznaczone ,

1 thought on “Urodziny M.

  1. Super zdjęcia! Maniu, we love you! (niebawem zrozumie ;)).
    Buziaki

Dodaj komentarz