O nas

Heeey!

W tym miejscu wypadałoby się przedstawić… Autorami tego bloga jesteśmy my, my czyli Magda & Szymek – 33- latkowie z Warszawy, para od 12 lat, małżeństwo od 8 lat, opiekunowie kota seniora, rodzice trójki swoich niepokornych, ale najukochańszych maluchów (6, 4 i 2 lata).

Pomysł bloga narodził się wraz z planami emigracji do USA. W lutym 2016 roku, opuściliśmy naszą ukochaną Warszawę, pozostawiając pogrążoną w smutku rodzinę oraz przyjaciół (przynajmniej tak lubimy myśleć ;-)) i rozpoczęliśmy naszą przygodę tutaj… w Apex w Karolinie Północnej.

Blog jest o naszym życiu w Ameryce. Wierzymy, że wyjazd do Stanów był nam przeznaczony. Na blogu pokazujemy amerykańską rzeczywistość, rozprawiamy się z mitami oraz poruszamy bardziej prywatne tematy. Kiedy narodził się pomysł na wyjazd do USA? Dlaczego Apex w Karolinie Północnej, a nie Kalifornia czy Nowy Jork? Jak wygląda przeprowadzka 5-osobowej rodziny wraz z kotem za Wielką Wodę? Co nam się podoba, a czego nam brakuje? – na te i wiele innych pytań odpowiadamy w naszych kolejnych wpisach. Z założenia ma być interesująco, dowcipnie, a jak jest – oceńcie sami.

Stay tuned!

Magda & Szymek

P.S. Dlaczego Kordashians? – bo tak wymyśliła dawno temu nasza ulubiona sąsiadka i się przyjęło 🙂

14 kwietnia 2016 r.